Mēs izmantojam sīkdatnes. Mājaslapas funkcionalitātes nodrošināšanai. Personas dati netiek glabāti pie mums.
Cenas var rādīties bez pvn, kamēr ielādējas visas sīkdatnes jūsu lietojumprogrammā

Mūsu vēsture

Kafijas Banka latvijas tirgū ir kopš 2013 gada. Šo gadu laikā esam atraduši ceļu uz daudzu kafijas mīļotāju sirdīm. Mēs novērtējam un uzticamies mūsu klientiem

Mūsu izcelsme

Esam Lietuvas uzņēmuma Kavos Bankas meitas uzņēmums. Lietuvā uzņēmumam Kavos Bankas ir lielākā un modernākā kafijas grauzdētava Baltijas valstīs, bet sakarā ar nepārtraukti augošo pieprasījumu, 2020. gadā plānots paplašināt rūpnīcas jaudu.

Moto

Mūsu moto ir "svaigi grauzdētas" kafijas virzīšana tirgū. Tas nozīmē, ka pateicoties tam, ka grauzdējam kafiju nelielās partijās, varam piedāvāt saviem klientiem vienmēr svaigi grauzdētu kafiju no dažādām pasaules valstīm. Kafija ir mūsu kaislība un mēs regulāri dodamies uz dažādām kafijas plantācijām, slēdzam tiešos piegādes līgumus, iepērkam kafijas pupiņas pa tiešo no plantācijām.

Sortiments

Mūsu sortimentā ir vairāk kā 30 dažādas kafijas šķirnes, kā arī esam izstrādājuši īpašas receptūras kafijas maisījumus, ko piedāvājam espresso kafijas aparātu lietotājiem. Esam atvērti sadarbībai ar klientiem, kas vēlas izstrādāt sava zīmola kafiju,kā arī piedāvājam kafijas kapsulas, kas paredzētas lietošanai Nespresso un Dolce Gusto kafijas apratātos.